Szkoła Sztuk Walki HUSARIA WŁOCŁAWEK istnieje nieprzerwanie już od 2000 roku, dzięki czemu jesteśmy jedną z najstarszych Szkół BJJ i MMA w Polsce!!!

Zajmujemy się głównie sportową walką wręcz we wszystkich możliwych formułach (uderzenia plus chwyty) z minimalnymi ograniczeniami, zarówno w kimonach (GI), jak i bez (NO-GI). Obecnie ten sposób trenowania określany jest mianem MMA Mixed Martial Arts. Fundamentem naszego treningu jest Brazylijskie Jiu-Jitsu, według nas najbardziej kompletna "chwytana" sztuka walki. Trenujemy zarówno w stójce, jak i w parterze - zwarcie, rzuty, obalenia, trzymania, kontrola przeciwnika oraz to, co jest kwintesencją BJJ - techniki kończące - duszenia oraz dźwignie. Kolejnym, ale nie mniej ważnym, blokiem treningowym jest tzw. SUF (Stand-Up Fighting), czyli "uderzany" system walki w stójce zbudowany na bazie muay thai oraz boksu. | czytaj dalej »

HUSARIA

Archiwum aktualności

ważne komunikaty i najnowsze informacje...

20
12.2012
Zwycięstwo Adriana!


Na Mistrzostwach Polski Amatorskiego MMA w Toruniu w dniu 15.12.2012 (Turniej Senior Ograniczona Formuła 62 kg) Adrian Biniecki stanął na najwyższym stopniu podium!

Wielkie gratulacje od całej HUSARII!!!

10
XII 2012
To i owo...

Najważniejszą informacją tego weekendu jest fakt, iż 9 grudnia 2012 roku nasz Nauczyciel, Joe Moreira, promował na piąty stopień mistrzowski czarnego pasa BJJ naszego pierwszego instruktora - Roya Harrisa! Bardzo się z tego cieszymy i jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się, że tak długo trenujemy już według tej jednej linii przekazu BJJ. Mamy nadzieję, że współpraca z tymi dwoma wybitnymi Nauczycielami będzie się nieustannie rozwijała.

Ponadto, w dniach 8-9 grudnia w naszym MBZ CT odbyło się kolejne szkolenie SAMBO, tym razem Militarnego, skierowanego głównie do funkcjonariuszy różnych służb mundurowych, ale nie tylko. Prowadził je wybitny specjalista SAMBO - pochodzący z Ukrainy Oleksandr Gorbatiuk. Pokazał nam wiele bardzo ciekawych koncepcji dotyczących samoobrony przeciw, zarówno nieuzbrojonemu, jak i uzbrojonemu napastnikowi, które z pewnością wzbogacą nasz system walki. Ponieważ w szkoleniu brali udział funkcjonariusze BOR-u i Służby Celnej nie było możliwości robienia zdjęć i w związku z tym nie posiadamy fotorelacji z tego wydarzenia.

Na zakończenie zapraszamy do naszej Galerii. Dodaliśmy tam dwa nowe albumy. Pierwszy z seminarium MMA w Krotoszynie, które prowadził Mariusz Andler, a drugi z seminarium SAMBO prowadzonego przez Jurija Szilenkowa w naszym Klubie.

Zapraszamy na nasze treningi!

19
XI 2012
Seminarium Sambo we Włocławku!

Seminarium Sambo we Włocławku!

18
XI 2012
Szkolenie SAMBO w Łodzi!

17 listopada 2012 roku odbyło się w Łodzi kolejne szkolenie sędziowsko-trenerskie z przepisów SAMBO sportowego i bojowego (tzw. COMBAT SAMBO) zorganizowane przez Polski Związek SAMBO. Szkolenie było prowadzone przez białoruskiego zawodnika i trenera z uprawnieniami sędziowskimi - Georgija Borisewicza. W seminarium wziął udział Jakub Borkowski.

11
XI 2012
Seminarium Sambo we Włocławku!

 Seminarium Sambo z doświadczonym trenerem klubu Sambo Mix Kaliningrad Jurijem Szilenkowem odbędzie się w budynku Międzyosiedlowego Basenu Miejskiego na ul. Wysokiej 12, w sali MBZ Centrum Treningowego 1 grudnia (sobota) godz. 10-12.30 i 14-16.30. Zapraszam.

22
X 2012
Zmian ciąg dalszy...

Przypominamy, że od 5 listopada (poniedziałek) zaczynamy z nowym harmonogramem!
W związku ze zwiększeniem różnorodności zajęć (dla każdego coś miłego) musieliśmy zmienić cennik i zasady.

Od listopada trenowanie jednej dyscypliny
to koszt miesięczny 70 zł/miesiąc.

Trenowanie 2 i więcej, czyli w praktyce możliwość chodzenia na wszystkie zajęcia
to koszt 100 zł/miesiąc.

Treningi dla dzieci i juniorów (kolor żółty na harmonogramie) 40 zł/miesiąc.

Zawodnicy i zaawansowani za to, że reprezentują nasz klub na zewnątrz, mają możliwość dodatkowych bezpłatnych treningów w piątki i soboty.

Zapraszam do korzystania z bogatej oferty i do zobaczenia na macie.

11
X 2012
UWAGA! Zmiany!

 Od poniedziałku 15 października 2012 roku treningi będą się odbywały w naszej nowej siedzibie! Od tej pory zapraszamy na zajęcia do budynku Międzyosiedlowego Basenu Miejskiego na ul. Wysoką 12, do sali MBZ Centrum Treningowego, mieszczącej się na 1 piętrze.

Od 15 października do 5 listopada treningi wg dotychczasowego harmonogramu oraz wg dotychczasowych zasad. Od 16 października treningi BJJ będą w GI.

Poniżej harmonogram treningów obowiązujący od 5 listopada:

10
X 2012
 II PUCHAR POLSKI NO GI CBJJ RULES

W dniu 6 października w hali widowiskowo-sportowej w Luboniu (Poznań) odbył się II Puchar Polski No Gi CBJJ Rules. Włocławek reprezentowało czterech zawodników - Marcin Kapuściński (niebieskie pasy), Nico Skowroński, Rafał Kmieć i Paweł Trojanowski (cała trójka białe pasy). Całej czwórce serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszego Klubu!

01
X 2012
Wieści zza Morza ... Bałtyckiego!

Kacper Bergunda, zaczynający przygodę z BJJ w naszym Klubie, a obecnie mieszkający na stałe w Szwecji, zdobył 29 września Mistrzostwo Szwecji BJJ w kategorii 100,5+ w dywizji niebieskich pasów! Kacper stoczył 3 walki, z czego jedną wygrał przez balachę, a dwie pozostałe na punkty 10 do zera obydwie!

Serdecznie gratulujemy!

Kacper Bergunda Kacper Bergunda
27
VIII 2012
Seminarium SAMBO!

 W ostatni weekend lata, tj. 25.08.2012, odbyło się w Orzyszu na Mazurach bardzo ciekawe seminarium z przepisów Sambo (zarówno sportowego jak i bojowego) zorganizowane przez PZ Sambo, przeznaczone dla kadry trenerskiej Klubów zrzeszonych w Związku. Spotkanie prowadził doświadczony trener z Kaliningradu Yurij SZILENKOV oraz prezes PZ Sambo Marek Porycki. Było to pierwsze z czterech spotkań zaplanowanych jeszcze na rok 2012.

W szkoleniu uczestniczyło dwóch instruktorów Husarii MMA - Jakub Borkowski oraz Mariusz Andler.


Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotogalerii z tego wydarzenia - galeria »

21
VIII 2012
Nowy nabór! Nowy harmonogram!

Z dniem 3 września rozpoczynamy nabór do grupy początkującej! W naszym harmonogramie są to zajęcia oznaczone jako (wszyscy). Będą to treningi, na których będziemy omawiać i trenować fundamentalne zasady i techniki, powtarzać i doskonalić podstawowe umiejętności, niezbędne zarówno w repertuarze białych, jak i bardziej zaawansowanych pasków!
Kolorowe paski i zawodnicy mają ponadto do dyspozycji dodatkowe zajęcia, na których będziemy trenować bardziej zaawansowane kombinacje i rozwiązania.
Zapraszamy!

20
VIII 2012
MMA30+ już od września!

Masz więcej niż 30 lat? Trenowałeś kiedyś inne systemy i sztuki walki
lub nie masz żadnego doświadczenia i zastanawiasz się czy warto rozpocząć regularne treningi?

Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

MMA30+ już od września! Zapraszamy!

Zapraszamy na specjalnie zbudowany nowoczesny i praktyczny trening walki oraz samoobrony odpowiadający realnym potrzebom osób "po trzydziestce", zajętych życiem rodzinnym oraz pracą zawodową. Gwarantujemy naukę praktycznych umiejętności w dobrej atmosferze, wolnej od niepotrzebnej rywalizacji oraz nadmiernej ilości ćwiczeń wytrzymałościowych!

Nie tolerujemy na treningu osób chcących umyślnie wyrządzić innym ćwiczącym krzywdę!

MMA30+ powstało na bazie naszego programu MMA, dodatkowo wzbogaconego o rozwiązania zaczerpnięte z izraelskiego systemu KAPAP i południowoafrykańskiego Crazy Monkey Defense.

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu.

14
VIII 2012
Warsztaty w Łowiczu cd!

13 sierpnia Jakub Borkowski kolejny raz odwiedził Łowicz i poprowadził trening poświęcony BJJ (NoGi). Tematem była ponownie kontrola i techniki kończące w półgardzie przeciwnika, tym razem rozszerzona jednak o kombinację technik w innych pozycjach (głownie z gardy, po utracie pozycji dominującej).

Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia 17 września.

9
VIII 2012
Nowy sezon 2012/2013 we Włocławku!

W sierpniu, na rozgrzewkę, treningi MMA/BJJ/SAMBO (dostępne dla wszystkich), odbywają się 3 razy w tygodniu - w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 19.00-21.00. Trenujemy bez kimon (czyli NoGi) - obowiązuje koszulka, spodenki, ochraniacz na zęby, rękawice bokserskie plus - jeśli ktoś posiada - rękawice do MMA.

Pełen harmonogram, podział na grupy zaawansowania oraz dodatkowe zajęcia już od września!

Uwaga! Bardzo prosimy nie spóźniać się na zajęcia! Budynek jest zamykany tuż przed 19 i otwierany dopiero po zakończeniu zajęć! Dziękujemy i zapraszamy na zajęcia!

7
VIII 2012
Warsztaty w Łowiczu cd!

Wczoraj, tj. 6 sierpnia, Jakub Borkowski poprowadził kolejny trening Submission Wrestling/NoGi BJJ w Łowiczu dla łączonej grupy łowicko-sochaczewskiej. Tematem były możliwości skończenia walki przed czasem będąc w półgardzie przeciwnika!

Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za tydzień!

3
VIII 2012
Jakub Borkowski w Gedeon Płock!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze wspólnych treningów Jakuba Borkowskiego z Piotrem Woźnickim, założycielem i instruktorem klubu Gedeon Płock - galeria »

Jakub Borkowski z Piotrem Woźnickim

Piotrek to utytułowany kickbokser, który obecnie rozpoczął profesjonalną karierę zawodnika MMA. Obecnie przygotowuje się do rewanżu z Rosjaninem - Sergeiem Tsekunovem i w związku z tym przez ostatnie dwa tygodnie Kuba intensywnie pomagał Piotrkowi w treningu, przekazując wiedzę z zakresu MMA.

Walka Piotra Woźnickiego już 11 sierpnia w Rosji.

Trzymamy kciuki!

30
VII 2012
Warsztaty w Łowiczu!

W dniu dzisiejszym, czyli 30 lipca, Jakub Borkowski poprowadził w Łowiczu warsztaty z zakresu Submission Wrestling/NoGi BJJ. Było to już kolejne spotkanie w tym mieście zorganizowane dla miłośników chwytanych sztuk i sportów walki z Łowicza oraz Sochaczewa (Dragon Fight Club Sochaczew). Tematem przewodnim warsztatów była walka w półgardzie przeciwnika oraz generalne zasady, których należy się trzymać walcząc z góry.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Kolejne warsztaty w Łowiczu już za tydzień!

26
VII 2012
Husaria MMA w PZ Sambo!

Od kilku tygodni Husaria MMA należy do Polskiego Związku Sambo! Listę Klubów znajdziecie tutaj »

Polski Związek SAMBO jest młodą organizacją zrzeszającą fascynatów sportu Sambo w Polsce. Powstał on 11.06.2011 na spotkaniu założycielskim w Białymstoku, na którym trzy klubu zawiązały związek sportowy. Związek dostał już wtedy akredytację z Międzynarodowej Federacji Sambo Amatorskiego FIAS, a tym samym Europejskiej Federacji Sambo. Oficjalnie zostało to potwierdzone na XXIII Kongresie FIAS w Wilnie na Litwie dnia 10.11.2011.

Sambo pozwala na bardzo szeroki rozwój ćwiczącego, pozwala na wybranie odpowiedniej dla siebie drogi rozwoju poprzez wybranie odpowiedniej dyscypliny Sambo. Osoby pragnące rozwijać się sportowo i uczestniczyć w regularnym, ciężkim aczkolwiek przyjemnym treningu mogą startować w dyscyplinie sambo sportowego. Ci którzy pragną trochę więcej adrenaliny i zapanowania nad swoją brutalnością mogą trenować oraz startować w zawodach sambo bojowego. Sambo bojowe to także profesjonalne przygotowanie się do walk zawodowych, kontraktowanych. Natomiast w odmianie sambo militarnego znajdą coś dla siebie jednostki pragnące nauczyć się samoobrony oraz sposobów zachowania się w codziennym życiu i jest to forma czystej rekreacji.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnego trenowania!

10
VII 2012
Zakończenie sezonu 2011/2012...

Z końcem czerwca zakończyliśmy sezon treningowy 2011/2012.
W lipcu treningi nie odbywają się - startujemy ponownie 1 sierpnia!
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na treningach oraz godne
reprezentowanie Klubu na zawodach!
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnego trenowania!

6
VII 2012
Fotorelacja z seminarium!

Husaria MMA, czyli nasza ekipa:

Obszerna fotorelacja z drugiego dnia seminarium - Joe Moreira BJJ Camp »
Zapraszamy do oglądania!

5
VII 2012
Jakub Borkowski dla GripNews.pl!

Tuż po seminarium z Joe Moreira, przedstawiciel GripNews, nowego portalu informacyjnego o chwytanych sportach walki, przeprowadził wywiad video z naszymi Instruktorami - Mariuszem Andlerem i Jakubem Borkowskim.
Poniżej dwie części rozmowy przeprowadzonej z Kubą.
Wywiad z Mariuszem niebawem!

Część pierwsza wywiadu »
Część druga wywiadu »

3
VII 2012
Seminarium za nami!

W dniach 30.06-01.07.2012 Joe Moreira przeprowadził w naszym Klubie seminarium dotyczące Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Pierwszego dnia (No-Gi Jiu-Jitsu) skupiliśmy się na sposobach przechodzenia gardy przeciwnika, a także jego kontroli tuż po przejściu, aby było ono kompletne. Joe przedstawił kilka swoich pomysłów i rozwiązań oraz jak zawsze szczegółowo objaśnił zasady, których należy się trzymać i według których należy postępować, aby nasze przejście zakończyło się sukcesem. Drugi dzień (Gi Jiu-Jitsu) w całości był poświęcony pracy z gardy. Pierwszą niedzielną sesję Joe przeznaczył na doskonalenie pracy gardą, tak, aby przeciwnik nie był w stanie nam jej przejść, na drugiej natomiast pokazał kilka bardzo ciekawych duszeń kołnierzem, dźwigni na ręce oraz przetoczeń. Joe bardzo często w trakcie niedzielnych treningów podkreślał, że najważniejszą sprawą jest to, by nikt naszej gardy nie mógł przejść - jako sprawy zasadniczej, punktu wyjścia do kolejnych technik, czyli kończeń i przetoczeń, które to z kolei muszą pracować razem. Oznacza to, że musimy trenować w taki sposób, aby płynnie przechodzić z duszenia do dźwigni, z dźwigni do przetoczenia, itd., itp. w różnych kombinacjach (atak na rękę przeciwnika może ułatwić np. jego przetoczenie). Joe Moreira jak zawsze pokazał, że jego wiedza o Jiu-Jitsu jest z roku na rok większa, a zdobywane z wiekiem doświadczenie sprawia, że jego instruktaż jest bardzo wartościowy.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się poświęcić swój czas i pieniądze, aby wspólnie z nami trenować pod okiem Joe. Na seminarium, podobnie jak w latach ubiegłych stawiły się Kluby regularnie z nami współpracujące, ale nie zabrakło także osób nowych - ciekawych Jiu-Jitsu wg Joe Moreiry.

18
VI 2012
Pracowity weekend! Nowi niebiescy!

Ostatni weekend okazał się być bardzo pracowitym dla instruktorów naszego Klubu. W sobotę, tj. 16.06.2012, Mariusz Andler poprowadził kolejny raz zajęcia BJJ w Łodzi, natomiast w niedzielę, czyli 17.06.2012, Jakub Borkowski udał się do naszej filii w Mławie.

Sobotnie seminarium w Łodzi, prowadzone przez Mariusza, zgromadziło liczną grupę (około 30 osób) z kilku Klubów - Berserkers Team, United Gym, Copacabana, Gracie Barra oraz przedstawicieli łódzkiej Krav Maga. Trwało w sumie siedem godzin, a podzielone było na dwie równe części - pierwsza dotyczyła walki "z dołu", druga natomiast walki "z góry". Uczestnicy byli bardzo zainteresowani prezentowanymi rozwiązaniami, wiele osób zapowiedziało swój udział na najbliższym seminarium z Joe (30.06-01.07.2012), co mamy nadzieję zaowocuje dłuższą współpracą. Poniżej fotka grupowa, na której znalazła się większość uczestników seminarium.

Mariusz Andler - seminarium Łódź 16.06.2012

Niedzielny trening w Mławie, prowadzony przez Jakuba Borkowskiego, w pierwszej swojej części dotyczył analizy X Pucharu Polski BJJ, który odbył się 26.05.2012 w Koninie. Z całego ogromu technik i rozwiązań Kuba wybrał do szczegółowego omówienia dwa zagadnienia, które miały znaczący wpływ na wyniki naszych zawodników. Pierwsze z nich to duszenia z użyciem kołnierza z gardy, zarówno zamkniętej, jak i otwartej - krótko mówiąc gardy 4x4. Drugie dotyczyło strategii walki tzw. "głęboką półgardą" oraz sposobów radzenia sobie z nią będąc "u góry". Druga część treningu to egzamin na niebieskie pasy, któremu poddani zostali nasi mławscy zawodnicy. Egzamin jak zawsze podzielony był na dwie części - pierwsza dotyczyła prezentacji technik BJJ we wszystkich możliwych sytuacjach, czyli stójka, ucieczki z dosiadu, bocznej, kontrola z góry, przejścia gardy, techniki kończące, itd. Druga część to test umiejętności stosowania technik BJJ, gdy jesteśmy uderzani przez przeciwnika.

Testowani zawodnicy musieli wykazać się umiejętnością klinczowania w stójce, sprowadzania walki do parteru, przechodzenia gardy, ucieczek z zagrożonych pozycji, takich jak np. dosiad oraz co oczywiste - znajomością dźwigni i duszeń pozwalających zmusić przeciwnika do poddania. Warte podkreślenia jest, iż ta część egzaminu odbywa się na zasadachJakub Borkowski- nowe niebieskie pasy w Husarii Mława sparingu zadaniowego, a nie tylko prezentacji technik na nieoporującym partnerze! Egzamin pomyślnie ukończyli, a tym samym zostali promowani na niebieski pas:

  • Łukasz Kruszewski
  • Mateusz Marińo
  • Bogdan Wróblewski
  • Michał Wodowski

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że naszych "kolorowych" przybywa! (zdjęcie obok). Więcej w Galerii - kliknij »

13
V 2012
Tren w Mławie!

Dziś, w Mławie, odbył się 3-godzinny trening będący częścią przygotowań naszych zawodników do zbliżającego się szybkimi krokami X Pucharu Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, który jak zawsze odbędzie się w Koninie. Tym razem tematem przewodnim była specjalność Joe Moreiry - garda 4x4 oraz oczywiście sparingi. Kolejny trening już za tydzień! 
8
V 2012
Zapowiedź!

Joe Moreira BJJ Włocławek

22
IV 2012
Nowy Niebieski!

21 kwietnia 2012 roku Paweł Ziemlewicz, trener naszych filli w Mławie i Ciechanowie, został promowany przez Jakuba Borkowskiego na niebieski pas BJJ. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że ta promocja będzie motywacją do jeszcze solidniejszego treningu i działania na rzecz rozwoju Brazylijskiego Jiu-Jitsu.

Wkrótce na stronie pojawi się dokładna informacja o naszych filiach w Mławie i Ciechanowie... 
13
IV 2012
August Wallen Prezydentem IMMAF!

Nasz wieloletni trener i przyjaciel, szef zespołu Shooters MMA - August Wallen, został wybrany na Prezydenta nowo powstałej organizacji - Międzynarodowej Federacji MMA (IMMAF). Organizacja ta ma na celu wspieranie federacji krajowych, dzięki czemu, poprzez rozwój MMA na poziomie amatorskim, doprowadzić do wprowadzenia tego sportu do programu igrzysk olimpijskich. Wielkie gratulacje i oczywiście trzymamy kciuki za pomyślność projektu!

Poniżej wywiad, w którym August dość precyzyjnie określa zadania, które Federacja będzie realizować:

26
III 2012
Gokor Chivichyan w Łodzi!

W dniach 24-25.03.2012 odbyło się seminarium z jednym z Wielkich "chwytanych" sportów walki! W Szkole Sztuk Walki Wojciecha Adamusika (jeetkunedo.pl) treningi poprowadził Mistrz sambo, judo, jiu-jitsu i submission wrestlingu - Gokor Chivichyan i jego asystent - czarny pas Hayastan Grappling - George Tooney.

Dzień wcześniej, 23.03.2012, odbyła się lekcja prywatna przeznaczona dla wąskiego grona chwytaczy. Nasz Klub, zarówno na lekcji prywatnej, jak i seminarium, reprezentował Jakub Borkowski. Zajęcia oczywiście poprowadzone zostały na najwyższym poziomie, a prezentowane techniki - nie mają prawa nie pracować!

Warto podkreślić, że Gokor Chivichyan to nauczyciel Augusta Wallena, dlatego też bardzo zależało nam na uczestnictwie.

19
III 2012
Galvao vs Xande!

Jiu-Jitsu na najwyższym poziomie!

28
II 2012
Helio Gracie - BIO!

Poniżej bardzo ciekawy film poświęcony rodzinie Gracie, a w szczególności osobie, która wywarła największy wpływ na rozwój Brazylijskiego Jiu-Jitsu - Helio Gracie! Zachęcamy do obejrzenia!

18
I 2012
Historia BJJ w pigułce!

Poniżej krótki filmik przedstawiający rozwój Brazylijskiego Jiu-Jitsu, przygotowany przez jednego z członków klubu Kioto BJJ (http://www.kiotobjjusa.com) - założonego przez nauczyciela Joe Moreiry - Grand Mastera Francisco Mansura!

8
I 2012
Jakub Borkowski dla GrapplerINFO.pl!

Opisz historię swoich początków w BJJ?

O BJJ dowiedziałem się w 2000 roku po lekturze „jakiegoś” artykułu w „jakiejś” gazetce poświęconej sztukom walki. Dziś już nie pamiętam autora ani wydawnictwa. W każdym razie opowiadał on o podstawowych zasadach BJJ i okraszony był relacją z pierwszych UFC i fotkami Royca Gracie poddającego swoich rywali. Od razu wiedziałem, że muszę się tego nauczyć...

...ciąg dalszy na stronie GrapplerINFO.pl »

DO GÓRY ↑

WŁOCŁAWEK
Mariusz Andler
mariusz@husaria.com.pl
tel. 500 092 500

CIECHANÓW
Paweł Ziemlewicz
aaimlawa@wp.pl
tel. 504 501 150

ŁÓDŹ
Tomek Stawowski
bjj.trening@gmail.com
tel. 502 259 809

MŁAWA
Łukasz Kruszewski
husarialukasz85@gmail.com
tel. 511 303 883

MRĄGOWO
Paweł Harasim
pawel@husaria.com.pl
tel. 533 999 904

WARSZAWA
Jacek Walczak
bjj.trening@gmail.com
tel. 535 925 315

ROSJA, KALININGRAD
Aleksiej Uskov, BJJ39
tel. 0079062394088

follow us on Facebook
SHOOTERS MMA
JOE MOREIRA
ROY HARRIS

Shooters MMA »
Joe Moreira »
Roy Harris »
PZ Sambo »
Octagon Rybnik »
Shooters Konin »
Sarmatia Gdańsk »
Espadon Bydgoszcz »
--------------------------------------
Sepis Project Design »
MBZ »
--------------------------------------
GRIP News »
GrapplerInfo »

Ostatnia aktualizacja: | HUSARIA © 2005-
Webdesign - Marta Borkowska SEPIS Project