Szkoła Sztuk Walki HUSARIA WŁOCŁAWEK istnieje nieprzerwanie już od 2000 roku, dzięki czemu jesteśmy jedną z najstarszych Szkół BJJ i MMA w Polsce!!!

Zajmujemy się głównie sportową walką wręcz we wszystkich możliwych formułach (uderzenia plus chwyty) z minimalnymi ograniczeniami, zarówno w kimonach (GI), jak i bez (NO-GI). Obecnie ten sposób trenowania określany jest mianem MMA Mixed Martial Arts. Fundamentem naszego treningu jest Brazylijskie Jiu-Jitsu, według nas najbardziej kompletna "chwytana" sztuka walki. Trenujemy zarówno w stójce, jak i w parterze - zwarcie, rzuty, obalenia, trzymania, kontrola przeciwnika oraz to, co jest kwintesencją BJJ - techniki kończące - duszenia oraz dźwignie. Kolejnym, ale nie mniej ważnym, blokiem treningowym jest tzw. SUF (Stand-Up Fighting), czyli "uderzany" system walki w stójce zbudowany na bazie muay thai oraz boksu. | czytaj dalej »

HUSARIA

Nasze Grupy Treningowe:
MMA (Mixed Martial Arts)

Sposób treningu, który łączy w jedną - spójną - całość techniki z różnych sportów walki, dzięki czemu doskonale przygotowuje do konfrontacji bez względu na to, czy toczy się ona w dystansie, zwarciu czy w parterze. Należy pamiętać, że trening MMA to nie jest ćwiczenie "czystych" technik z bjj, sambo, muay thai, boksu i zapasów, a jedynie bazowanie na tych sportach walki. Współczesne MMA to odrębny sport zawierający w sobie wiele technik i rozwiązań właściwych tylko sobie, a wynikających ze specyfiki wolnej walki i nie występujących w żadnym innym sporcie walki!

BJJ (Brazilian Jiu-Jitsu)

"Chwytany" sport walki. Trenujemy oczywiście zarówno w stójce, jak i w parterze - zwarcie, rzuty, obalenia, trzymania, kontrola przeciwnika oraz to, co jest kwintesencją Brazylijskiego Jiu-Jitsu - techniki kończące - duszenia oraz dźwignie. Trening prowadzony jest zarówno w kimonie (tzw. Gi), jak i bez (tzw. No Gi). Nasze BJJ wzbogacamy rosyjskim sportem walki - SAMBO.

Combat BJJ

Combat BJJ to kompletny system walki wręcz i samoobrony. Brazylijskie Jiu-Jitsu, które trenujemy, nie jest tylko i wyłącznie sportem, jak ma to miejsce w większości innych Klubów. Gracie Jiu-Jitsu/Brazilian Jiu-Jitsu powstało w Brazylii na początku XX wieku z myślą o samoobronie i wolnej walce. W kolejnych latach, w związku z potrzebą promocji systemu, pojawiły się zawody Vale Tudo (współczesne MMA), a następnie zawody sportowego BJJ (Gi/No-Gi), co sprawiło, że wielu nauczycieli całkowicie zrezygnowało z nauczania samoobrony i wolnej walki. W naszym rozumieniu BJJ ten aspekt zawsze był bardzo ważny i dlatego postanowiliśmy uruchomić oddzielne zajęcia dla wszystkich chętnych chcących nauczyć się realnej walki i samoobrony w stylu Brazilian Jiu-Jitsu!

BJJ Dzieci/Juniorzy

Zaprojektowaliśmy nasz program Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci i juniorów tak, aby idealnie odpowiadał ich możliwościom i potrzebom. Twoje dziecko otrzyma solidny fundament w niezwykle nowoczesnej sztuce walki, jaką jest BJJ. Trening znakomicie rozwinie je psycho-motorycznie, a także nauczy podstawowych zasad realnej samoobrony oraz przygotuje do ewentualnej kariery sportowej.

SUF (Stand-Up Fighting)

Kompletny "uderzany" system walki w stójce zbudowany na bazie boksu tajskiego (muay thai, thaiboxing) oraz boksu. Zawiera w sobie pracę w trzech podstawowych dystansach. Pierwszy to walka w tzw. dystansie, gdy przeciwnicy są od siebie oddaleni. Kolejny - drugi - to tzw. półdystans, czyli sytuacja gdy przeciwnicy są blisko siebie, ale jeszcze nie doszło do dystansu trzeciego, czyli zwarcia/klinczu, w którym to zaczyna się łączyć techniki uderzane z chwytanymi - po to, aby umiejętnie uderzać i nie pozwolić się przewrócić.

OPŁATY

Włocławek

Pojedynczy trening kosztuje 20 zł.

Trenowanie jednej dyscypliny to koszt miesięczny 70 zł.

Trenowanie 2 i więcej, czyli w praktyce możliwość chodzenia na wszystkie zajęcia
to koszt 100 zł/miesiąc.

Treningi dla dzieci i juniorów (kolor żółty na harmonogramie) 40 zł/miesiąc.

Zawodnicy i zaawansowani za to, że reprezentują nasz klub na zewnątrz, mają możliwość dodatkowych bezpłatnych treningów w piątki i soboty.

Lekcje prywatne, seminaria - do uzgodnienia w zależności od ilość osób.

benefit


Honorujemy kartę Multisport
dla jej posiadaczy treningi są bezpłatne
(www.benefitsystems.pl).

 

ZASADY

1. Pierwszy trening w klubie gratis!
2. Termin płatności za karnet - "z góry", przed rozpoczęciem pierwszego treningu.

DO GÓRY ↑

WŁOCŁAWEK
Mariusz Andler
mariusz@husaria.com.pl
tel. 500 092 500

CIECHANÓW
Paweł Ziemlewicz
aaimlawa@wp.pl
tel. 504 501 150

ŁÓDŹ
Tomek Stawowski
bjj.trening@gmail.com
tel. 502 259 809

MŁAWA
Łukasz Kruszewski
husarialukasz85@gmail.com
tel. 511 303 883

MRĄGOWO
Paweł Harasim
pawel@husaria.com.pl
tel. 533 999 904

WARSZAWA
Jacek Walczak
bjj.trening@gmail.com
tel. 535 925 315

ROSJA, KALININGRAD
Aleksiej Uskov, BJJ39
tel. 0079062394088

follow us on Facebook
SHOOTERS MMA
JOE MOREIRA
ROY HARRIS

Shooters MMA »
Joe Moreira »
Roy Harris »
PZ Sambo »
Octagon Rybnik »
Shooters Konin »
Sarmatia Gdańsk »
Espadon Bydgoszcz »
--------------------------------------
Sepis Project Design »
MBZ »
--------------------------------------
GRIP News »
GrapplerInfo »

Ostatnia aktualizacja: | HUSARIA © 2005-
Webdesign - Marta Borkowska SEPIS Project